Logo 112inBeeld

Redactie ongeval 0 reactie(s) zo 19 februari 2023, 18:22

Meisje in Achterveld valt van fiets en komt met hoofd tegen geparkeerde auto aan

ACHTERVELD – Op de Koningin Julianaweg in Achterveld is zondagmiddag een meisje gewond geraakt toen ze van een fiets af viel. Ze kwam met haar hoofd tegen een geparkeerde auto aan.

Vanwege het letsel is ze per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Volgens de politie was ze vermoedelijk onder invloed van alcohol toen het ongeval rond 17:20 uur gebeurde. Agenten doen onderzoek en gaan met de ambulance mee naar het ziekenhuis.

112 Melding

17:22:41 19-02-23 Aanrijding letsel woonhuis Koningin Julianaweg Achterveld UT Politie Utrecht (Persinfo)

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112inBeeld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.