Logo 112inBeeld

Redactie 112 0 reactie(s) wo 02 september 2020, 16:12

Motorrijder naar ziekenhuis na valpartij in Beerze

Laatst bijgewerkt: maandag 23 aug 2021 om 17:32 uur

BEERZE – Een motorrijder is vanmiddag gewond geraakt bij een valpartij in Beerze. Het ging rond half één mis op de Beerzerweg in een bocht bij de Gemoelaksweg.

Een man en vrouw reden op die weg in de richting van Ommen. De man ging in de bocht onderuit. Gelukkig kwam er op dat moment geen automobilist tegemoet.

Voorbijgangers verleenden eerste hulp aan de man, en zorgden voor een veilige situatie in de toch vrij blinde bocht. De man raakte gewond bij zijn valpartij en is per ambulance naar het ziekenhuis in Almelo vervoerd. De politie heeft de licht beschadigde motorfiets veilig gestald bij de nabijgelegen camping De Roos. De Beerzerweg was tijdens de hulpverlening een korte tijd dicht.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112inBeeld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.