Logo 112inBeeld

Redactie 112 0 reactie(s) wo 02 september 2020, 15:57

Omgeving verzorgingshuis in Scherpenzeel afgesloten na gaslucht

Laatst bijgewerkt: maandag 17:32 uur

SCHERPENZEEL – Woensdagmiddag 2 september roken medewerkers van verzorgingshuis “Huis in de Wei” een gaslucht. Hierop werd de brandweer gealarmeerd.

Naast de brandweer kwam ook de politie met spoed ter plaatse. Deze sloten de Vijverlaan af voor alle verkeer. De brandweer heeft het gaslek gelokaliseerd en de situatie veiliggesteld. Netbeheerder Stedin heeft het lek voorlopig gedicht en gaat de lekkage repareren. Tijdens het incident was de Vijverlaan volledig afgesloten ter hoogte van het verzorgingshuis.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112inBeeld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.