
Politiewagen in Apeldoorn botst tijdens spoedrit op tegenligger
APELDOORN – Een politiewagen is vanmiddag in Apeldoorn hard in botsing gekomen met een personenauto. De agent was met spoed onderweg naar een 112melding.
Het ongeluk gebeurde omstreeks 13:40 uur op het kruispunt van de Ravenweg met de Oude Beekbergerweg in Apeldoorn. De politie-auto kwam op het kruispunt hard in botsing met een andere auto. Beide voertuigen raakten door de klap zwaar beschadigd.
De agent was met zijn diensthond onderweg naar een melding van een verdachte situatie aan de 1e Wormenseweg, slechts een paar honderd meter verderop. Mogelijk zou het hier gaan om een inbraak. Volgens de politie moest de agent, die reed met zwaailichten en sirene, uitwijken vanwege een onverwachte manoeuvre van een andere weggebruiker. Daarop botste de agent hard op een tegemoetkomende auto.
Ondanks de harde klap raakte niemand gewond. Wel was er veel schade. De vrouwelijke bestuurder van de auto is onderzocht door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Ook de agent en zijn diensthond hielden geen verwondingen aan het ongeluk over. Hij is opgehaald door zijn collega’s.
Op de 1e Wormesseweg is nog gezocht naar de persoon van de verdachte situatie. Er is echter niemand aangetroffen.
Het lokale 112 nieuws elke avond in je mailbox?Schrijf je dan hieronder in voor onze nieuwsbrief. |
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties