
Scooterrijdster gewond na aanrijding met auto op kruising in Apeldoorn
Laatst bijgewerkt: maandag 17:21 uur
APELDOORN – Op de kruising Lange Amerikaweg met de Kayersdijk heeft zaterdagmiddag een aanrijding plaatsgevonden tussen een scooterrijdster en een auto. Hierbij raakte de scooterrijdster gewond.
Het ongeval gebeurde rond 12.15 uur. Hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse en ontfermden zich over het gewonde slachtoffer. Het ambulancepersoneel heeft de vrouw ter plaatse onderzocht en behandeld maar hoefde niet met de ambulance mee.
Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is nog onbekend. Vermoedelijk reed een van de twee door het rode verkeerslicht.
Vanwege het ongeval werd de kruising enige tijd grotendeels afgesloten. De politie heeft verklaringen opgenomen van beide partijen. Beide voertuigen liepen aardig wat schade op. Het ongeval zorgde voor een behoorlijke verkeersopstopping.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties