
Youtuber Giel de Winter filmt in Bunschoten voor het nieuwe programma ‘De Politieachtervolging’
Laatst bijgewerkt: maandag 17:24 uur
BUNSCHOTEN – Op maandag 8 maart was Youtuber Giel de Winter van het kanaal StukTV opgesloten in een bestelbus in Bunschoten. Het betrof een opname voor het nieuwe programma ‘De Politieachtervolging’. Veel kinderen kwamen kijken bij de opnames. Een aantal aanwezige jongeren probeerde met Giel uit de bestelbus te bevrijden.
In de bestelbus zat ook een acteur die agent speelde. Met bruut geweld heeft ze de bevrijding kunnen voorkomen. Een van de jongeren heeft een pijnlijke hand er aan overgehouden. Na afloop van de opname heeft de acteur nog met de jongeren gepraat en excuses gemaakt.
Op verschillende plekken in Bunschoten zijn opnames gemaakt. Het programma zal in mei worden uitgezonden. Na afloop is Giel op de foto gegaan met een aantal jongeren. In het programma moeten Giel, Thomas en Stefan uit handen blijven van de politie.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties